Nefes Alabilir Tpu Film

CoreTpu; endüstriyel ürünlerde kullanılmak üzere en iyi termoplastik poliüreten (TPU) filmleri üretir. TPU film çeşitleri arasında, kendisine özel teknolojik imkan ve tekniklerle modifiye ettiği, su geçirmez ve nefes alabilen filmleri tasarlar. Bu filmler özellikle çevresel şartlara karşı aşırı derece dayanıklılık gerektiren outdoor malzemelerinin üretim aşamasında tercih edilebilir.

Ciddi sonuçlar doğurabilecek olumsuz hava koşulları esnasında kullanılacak kıyafet ve ayakkabıların çevresel ve meteorolojik şartlara karşı dayanıklı olmasının yanı sıra kıyafetlerin insan vücuduna ve özellikle deriye zarar vermemesi gerekir. CoreTpu bu tarz kıyafetlerde her iki amacı da başarıyla yerine getirebilecek, olağanüstü ince ve hidrofilik nefes alabilir yapısı sayesinde yüksek nem geçiş oranı sağlayan filmler üretir

CoreTpu’nun ürettiği su geçirmez nefes alabilir membranlar TPU temellidir. İhtiyaçlarınızın ve beklentilerinizin üzerindeki Hidrofilik (suyu tutabilen) veya Hidrofobik (Suyu itebilen) yapıları, havalandırma seviyeleri ve dizaynları sizin müşteri taleplerinizi karşılayacak ve onlara en teknolojik, en ekonomik çözümleri sunmanızı sağlayacak şekilde üretilir.

CoreTpu’nun üstün teknolojik imkanları ile dizayn edilen Nefes Alabilir Tpu Filmler su ve rüzgar geçirmez ancak vücudun ihtiyaç duyacağı yeterli miktarda temiz havayı içeri alırken, oluşabilecek nem buharını da dışarı atabilir. Nem geçirgenliği ile suya mukavemet ve hava geçirgenliği ile rüzgar direnci birbirine zıt ve anlaşılması güç gibi durabilir. CoreTpu sipariş ve talepler doğrultusunda bu özellikleri kontrol edebilir yeterlilik ve yetkinliğe sahip tekniklere sahiptir. Ayrıca nefes alabilir termoplastik poliüreten filmlerin yırtılmaya karşı dayanıklı yapıları ve yüksek esneme payı oranları emsallerine göre çok daha üstündür.

Nefes alabilir TPU filmler spor kıyafetlerinden yangına müdahale elbiselerine tıbbi malzemelerden ev tekstil ürünlerinde rahatlıkla ve güvenle kullanılabilir.

Nefes Alabilir Poliüreten Filmler Aşağıdaki Ürünlerde Rahatlıkla Kullanılabilir:

  • Nefes alabilir performans tekstil ürünleri

  • İleri seviye yara pansuman ürünleri

  • Hastane eldivenleri

  • Bebek bezleri

  • Tente ve çadırlar

  • İş güvenliği sağlayan önlükler

  • Su geçirmez yatak alezleri

  • İdrar torbaları

 

İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçerek standart ürünler veya ihtiyacınız doğrultusunda üretilebilecek ürünler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

iletişim

Bize Yazın

Ayrıntılı bilgi için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Teşekkürler
Tekrar Deneyin

Verilerimin benimle iletişim kurulması için kullanılmasını kabul ediyorum.