Polieter Esaslı Tpu Film

CoreTpu bünyesinde üretilen Aromatik Polieter filmler, insan cildiyle direk temas etmesi gereken uygulamalarda muhteşem sonuçlar verir. İnsan cildinde oluşan yağlara karşı yüksek derecede direnç gösterebilen Polieterler, yüksek nem transmisyon oranı (MVTR)’na sahiptir. Polieter esaslı TPU filmler çok düşük sıcaklıklardaki çevresel koşullarda dahi esnekliklerini koruyabilirler. Ayrıca yüksek derecede rutubetli ortamlarda en ufak bir bozulmaya ya da deformasyona uğramadan uzun süre dayanabilirler. Polieterler diğer plastik ürünlerden farklı ve daha yumuşak bir dokunma hissi verdiği gibi mantar ve benzeri organizmaların gelişmesine de müsaade etmeyecektir. Polieter ürünler çok katmanlı ürünlerde yapıştırıcı katman veya engelleyici katman olarak çok sık kullanılır.

Polieter Esaslı TPU Filmler Aşağıdaki Özelliklere Sahiptir

1. Mantar oluşumunu engeller.

2. Düşük sıcaklıklarda esnekliğini korur.

3. Olağanüstü su dayanıklılığa sahiptir.

4. Düşük seviyedeki asitlere ve türevlerine karşı dirençlidir.

5. Orta seviyeden yüksek seviyeye kadar esneklik ve gerginlik gerektiren uygulamalarda kullanılması özellikle tavsiye edilir.

6. Patlamaya karşı yüksek direnç: Hemen hemen ester içeren tüplerle aynı performansı gösterir.

7. Polieter temelli poliüretenler 50℃ (122℉)’ye ulaşan sıcaklıklardaki sularda uzun süre kalmaya devam edebilirler. Su emme dereceleri kendi ağırlığının % 0.3 ile % 1’i seviyesindedir ve şişme oranları da göz ardı edilebilecek kadar önemsiz miktardadır.

10. Pnomatik uygulamalar için rutubet dirençleri yüksek seviyededir.

11. Polieter bazlı TPU filmler polyester bazlı TPU filmler de dahil olmak üzere tüm termoplastik poliüretenlerle kıyaslandığında çok daha uzun kullanım ömrü, dayanıklılık ve esneklik sunar. Çok düşük sıcaklıklarda emsallerine nazaran esnekliğini muhafaza edebilir ve çok daha iyi bir performans gösterir.

İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçerek standart ürünler veya ihtiyacınız doğrultusunda üretilebilecek ürünler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

iletişim

Bize Yazın

Ayrıntılı bilgi için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Teşekkürler
Tekrar Deneyin

Verilerimin benimle iletişim kurulması için kullanılmasını kabul ediyorum.