Polyester Esaslı TPU Film

CoreTpu’nun ürettiği TPU filmler, ürünlerinizin dayanıklılık ve kalitesini arttırarak onlara çeşitli özellikler eklemenize imkan tanıyacaktır. TPU filmler ihtiyaç duyulan alana göre saf veya bileşik maddeler olarak kullanılabilir.

Termoplastik Poliureten filmlerin en büyük avantajı hemen her endüstriyel alanda güvenilirliğini ispat etmiş olması ve kalitesinin bilinmesidir. CoreTpu filmleri ile fiziksel, kimyasal ve çevresel özelliklere karşı ürünlerinize olağanüstü dayanıklılık kazandırabileceğiniz gibi farklı ısıl koşullarda esnekliklerini de koruyabilirsiniz.

CoreTpu termoplastik poliüretan filmler hem oldukça esnek ve yırtılmaya karşı dayanıklı hem de çok ince bir yapıya sahip kauçuklardır. Üretim tekniklerine ve kalınlıklarına bağlı olarak TPU filmler birbirinden farklı ürünlere, çok farklı nitelikler kazandırabilir. İstenildiğinde kullanım amacına uygun olarak ince üretilebilen belirli bazı filmler bez flaster gibi ürünlerde ürünü lamine etmek için kullanılabilir. Yine kullanım alanına bağlı olarak, istenildiğinde özellikle daha kalın üretilebilen kauçuklar kurşun geçirmez camlarda bile etkili olmaktadır. Poliüreten filmler her türlü uygulama alanında, çok daha ağır fiziksel ve kimyasal dayanıklılık testlerinde, alternatif materyallere göre çok daha iyi performans gösterir.

Şeffaf veya yarı şeffaf bir görüntü kazandırılabilen TPU filmler kesinlikle alerjik değildir. Kumaşa düşük sıcaklıklarda lamine olabildikleri gibi spiral hortumlar, ayakkabı tabanı, iki farklı kumaşın birleştirilmesi, spor kıyafetleri, medikal ürünler, dayanıklı perde gibi bir çok alanda güvenle uzun yıllardır kullanılmaktadır.

Ayrıca, CoreTpu saf tpu film, aşınma, nem ve kimyasallara karşı dayanıklılık gerektiren koşulların yanı sıra esneme özelliği, UV dayanıklılığı, düşük sıcaklıklarda esneklik gerektiren uygulamalarda kullanılan sentetik kumaş ve diğer kauçuklar gibi elastomerlerin yerine rahatlıkla kullanılabilir.

CoreTpu; özel mühendislik fikirlerinden faydalanarak oluşturduğu üretim teknikleri ve kullandığı teknolojiler sayesinde kendi ürünlerinizde kullanmak üzere sipariş edeceğiniz filmin, sizin istediğiniz özelliklere uygun olarak üretilebilmesi amacıyla farklı üretim biçimleri ve uygulama dönüşümlerini kullanabilme imkanına sahiptir.

Saf TPU Filmin Kullanılabileceği Alanlar

  • Kauçuk ve kumaşlar

  • Yüzey dokuları

  • Kayganlaştırıcı ve anti-block teknolojileri

 

İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçerek standart ürünler veya ihtiyacınız doğrultusunda üretilebilecek ürünler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

iletişim

Bize Yazın

Ayrıntılı bilgi için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Teşekkürler
Tekrar Deneyin

Verilerimin benimle iletişim kurulması için kullanılmasını kabul ediyorum.